Víkend na Orlíku 23.-25.červenec 2010

15.05.2011 14:12

Díky kamarádům z SDH Růžodol, kteří nás pozvali na "Hasičský víkend na Orlíku",jsme v pátek vyrazili společně s růžodolskými přímo pod hráz přehrady Orlík,do vesničky Solenice,kde jsme měli zajištěné ubytování. Jelo se vlatními auty, ale i CAS 24 Liaz, která vezla motorový člun. Po příjezdu do Solenic jsme vybali bagáž, proběhlo ubytování a začal společný seznamovací večer :-). Na víkend se jelo  i s rodinami a díky dětem jsme se od začátku ani na chvilku nikdo nenudil. V sobotu jsme měli zajištěn program,který obsahoval Školu smyku na letišti Příbram,kde si všichni mohli vyzkoušet své řidičské umění se svými auty, tak i s náklaďákem, Liazem,což bylo prima a za volat Liazky zasedli i holky!! Následoval paintball (u kterého spousta lidí vydrželo celý den), čtyřkolka a bugyna,které se honili po trati, motokrosová motorka taky nezůstalůa ležet ladem :-). Večer po návratu do Solenic se ještě vytáhl motorový člun na Vltavu, kde se až do setmění jezdilo. Večer byl opět společenský. Nedělní dopoledne jsme opět vytáhli motorový člun, někteří vyrazili na  rodinný výlet na Orlík :-). Po obědě se balilo a následoval spúolečný odjezd domů.

Tímto děkujeme "Růžodolským" hasičům za pozvání. Bylo tam skvěle!!!!