Okrsková soutěž 18.června 2011.

24.06.2011 20:25

V sobotu 18.6. proběhla ve Zdislavě na fotbaovém hřišti okrsková soutěž, okrsku Osečná. Ráno sice strašilo deštivé počasí, ale příjezdem první družstva, Osečné, se počasí umoudřio. Pak už nám přálo celý den. Soutěže se účastnily všechny sbory okrsku: Muži - Zdislava, Křižany, Osečná, Rozstání, Janův Důl, Světlá pod Ještědem a Družcov. Ženy - Zdislava, Křižany, Rozstání a Osečná. Naše obě družstva obsadila 2.místa, což je hezké.

Holky = 1.trénink v kompletním složení ve čtvrtek a pak už rovnou soutěž ;-) . U kluků to nebylo o nic lepší... :-)) .

Složení družstva holek bylo: Kája Kufrová, Hanka Fetrová, Jitka Moravcová, Veronika Divišová, Jitka Dobrovolná, Magda Slavíková a Helena Skřivánková. složení družstva kluků: Ondra Karásek, Marek Škopek, Jarda Fetr, Tomáš Dobrovolný, Zbyněk Fetr, Lukáš Pokorný a Jirka Opatovský.

Všem za předvedené výkony děkujeme!!

Výsledky viz. foto.výsledkové tabule.